Gammadion: Sława Aro! Podobnie jak Twój przedmówca Lupus tworzyłeś Oddział Ziem Wielkopolski ZRW/RW. Jak wspominasz tamte czasy?

Czytaj więcej...

Gammadion: Sława Lupus! Współtworzyłeś wraz z przyjaciółmi przez wiele lat Oddział Ziem Wielkopolski ZRW/RW. Czy wiesz co obecnie dzieje się w Poznaniu, czy pomimo tego, że mieszkasz poza granicami Polski, orientujesz się czy ktoś kontynuuje Waszą pracę?

Czytaj więcej...

Od wielu lat chciałem przeprowadzić wywiad z liderem Graveland /Lord Wind, teraz gdy działa nasz portal Rodzima Wiara, wreszcie nadarzyła się ku temu okazja. Poniżej przedstawiam Wam moją rozmowę z Robertem, która, mam nadzieję, rozwieje wiele kontrowersji wokół twórczej działalności Roba Darkena oraz przybliży początki RW.

Czytaj więcej...

Jest pan jedną z bardziej znanych postaci w polskim, współczesnym neopogaństwie. Pana nazwisko pojawia się nie tylko w większości pism neopogańskich ale również w prasie ogólnopolskiej. Jak to się stało, że swoje zainteresowania skierował Pan właśnie w tym kierunku? Dziękuję za taką opinię o mojej osobie.

Czytaj więcej...

Logowanie

Najbliższe święto

Kupała 21.06.2021 20:00 585 Dni
1996-2023 Rodzima Wiara
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος